Про бібліотеку

 Сторінками історії Ходоровецької бібліотеки

"Бібліотека - територія єдності"

У кожної людини в житті є щось таке сокровенне, найрідніше, без чого вона не може навіть уявити свого життя. Це рідний батьківський край, де вперше побачила світ, ясне сонечко, дрібні сльозинки дощу на віконному склі, ріжок молодого місяця між міріадами зір, чиста зелена травичка і тисячі барвистих квітів, які радують серце своїм різноманіттям.
 Тут кликали у дорогу перші в'юнкі стежини, які бігли від батьківського порогу в широкий світ. Це та земля, по якій ми зробили свої перші кроки, земля наших батьків, дідів, прадідів і вона найдорожча за все на світі. Вона єдина, де ми почуваємо себе вдома, затишно і привітно...
По-справжньому щасливою є та людина, котра знає і шанує своє коріння і свою історію. А історія Ходоровецької сільської бібліотеки розпочалася у січні 1952 року. Саме цього року в селі Ходорівці було відкрито приклубну бібліотеку. Очолила її Мамалига Надія Пантелеймонівна і пропрацювала понад 40 років. Розміщувалась вона в старому клубі (колишній хаті сільського попа).
Кімната, яку виділили під бібліотеку, мала площу 15 м2. В колгоспній майстерні зробили кілька дерев'яних стелажів, на яких розмістився фонд із 600примірників.
Для жителів села бібліотека стала центром спілкування між людьми.
1965-го року в селі Ходорівці побудували новий Будинок культури. Для бібліотеки виділили дві кімнати площею 80 м2. До цього часу бібліотека розміщується в цьому приміщенні.
З 1993 по 2012 рр. бібліотекарем працювала Турянська Тетяна Миколаївна. 
У 2012 році бібліотеку очолила Гайдамащук Альона Ігорівна.
Сьогодні бібліотека села Ходорівці - це універсальна бібліотека, вона працює в різноманітних напрямках, має свою творчу методику роботи з користувачами-дітьми, з юнацтвом, з різними професійними групами.

"Чарівник української байки"

До нас завітала нова книга

"Андріївські вечорниці"

"Герої не вмирають"

"Ми живем на Україні"

"33-й Голод. Холод"


Акція "Закохані у книгу"


"Твої думи, твої пісні не забудуть люди"

"День пам'яті"















Немає коментарів:

Дописати коментар

  У кожній бібліотеці є книги, які рідко читають, які стоять сиротливо на полицях в надії, що хтось коли-небудь протягне до них руку, візьме...